poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Audi Q3 Sportback w nagrodę dla najlepszych

Dwadzieścia egzemplarzy Audi Q3 Sportback w kolorach białych i czerwonych, zostało przekazanych najlepszym pracownikom działu handlowego Kompanii Piwowarskiej. Nagroda ta została przyznana w ramach programu motywacyjnego Kompanii Piwowarskiej Oxygen, który docenia tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki handlowe w ostatnim kwartale.

audi q3 sportback

Ze względu na zagrożenie koronawirusem, ceremonia przekazania samochodów dwudziestu nagradzanym handlowcom, odbyła się całkowicie online. Podczas gali, prezentacja Audi Q3 Sportback, odbyła się w salonie Audi Centrum Poznań Ławica, który jest wieloletnim partnerem biznesowym Kompanii Piwowarskiej.

audi q3 sportback

Oxygen to program premiowy dla przedstawicieli handlowych Kompanii Piwowarskiej. Uczestnicy otrzymają nowe samochody, jako nagroda za wyniki osiągnięte przez cały kwartał. W tym roku po raz pierwszy, były to auta z segmentu premium – Audi Q3 Sportback.

Partnerem programu jest Audi Centrum Poznań Ławica, które dostarcza samochody zwycięzcom. Ceremonia przekazania samochodu zwycięzcy miała niecodzienny charakter. Ze względu na zagrożenie wirusem i zakaz organizacji większych spotkań, zgodnie z przepisami, całe wydarzenie odbyło się online w formie wideokonferencji. Nastąpiło głoszenie listy zwycięzców oraz demonstracji na żywo nowego Audi Q3 Sportback.

audi q3 sportback

„To zupełnie nowa dla nas sytuacja, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym gala online nie ustępowała tym, które w latach poprzednich odbywały się na żywo. Audi po raz kolejny potwierdziło swoją ‘Przewagę dzięki technice’” – podkreślił Michał Wróblewski, zastępca dyrektora sprzedaży Audi.

„Dodatkowym jej atutem bez wątpienia była ciekawa prezentacja nowego Audi Q3 Sportback, przeprowadzona przez eksperta czterech pierścieni dr Grzegorza Laskowskiego, który na co dzień prowadzi również pasmo Audi Ekspert prezentuje

audi q3 sportback

Źródło i zdjęcia: Audi AG

Ostatnie wpisy

Musisz przeczytać