środa, 24 lipca, 2024

Audi Wroclove

Salon Audi Wrocław, dołączył właśnie do grona salonów z autoryzacją Audi Sport. Z przyjemnością przyjęłam zaproszenie na zwiedzanie i smakowanie modeli od Audi Sport oraz pysznej kuchni jaką niewątpliwie serwuje Piotr Kucharski (nazwisko zobowiązuje).

DSC07018 1024x580 1

Salon architektonicznie wpisuje się w najnowsze wymogi producenta oferując dużą przestrzeń, odpowiednią ekspozycję modeli, podział na strefy i nawiązanie przestrzeni ekspozycyjnej do toru wyścigowego. To co szczególnie lubię w koncepcji Audi Terminal to możliwość skorzystania z miejsca na piętrze z widokiem na cały salon.

DSC06827 1024x580 1

Klienci chętnie korzystają z tej formy spędzania czasu w oczekiwaniu na odbiór samochodu, a pracownicy mogą pracować z dobrym widokiem na przyszłość motoryzacji. Strefa Audi Sport na parterze, kusi wygodną i przepiękną sofą na której można spocząć delektując się kawą w towarzystwie wyjątkowego wydania modelu Audi TT RS – First Edition (Audi Sport Performance Parts ), co też uczyniłam.

DSC06814 1024x575 1

Na początek udaliśmy się na krótki spacer po wszystkich kondygnacjach salonu. Zajrzeliśmy do przestronnych garaży znajdujących się w podziemiach salonu, gdzie czy słońce czy deszcz, samochody zamówione przez klientów, czekają na swoją kolej. by móc być uroczyście odebrane w strefie wydań.

Winda dba o ich bezpieczny transport w obie strony. Nowe i świetnie wyposażone przestrzenie serwisu już działają. Zautomatyzowane urządzenia zadbają o to, by wszelakie płyny zostały uzupełnione prawidłowo zgodnie z wytycznymi producenta dla każdego modelu i silnika.

DSC06961 1024x580 1

Personel salonu od wejścia oferuje opiekę i uśmiech, a w sobotę dodatkowo zaproponował skosztowanie dobroci jakie oferuje strefa Audi Sport. Wstępem był pyszny lunch przygotowany przez Piotra Kucharskiego, który wraz ze współpracownikami roztaczał nad nami czar swoich umiejętności towarzyskich, kulinarnych oraz miłości do gotowania, opowiadając z wielką pasją o tym w jaki sposób to wszystko dla nas przyrządzał.

Degustacja dań połączona z prezentacją oferty szampana Veuve Clicquot i interesującą konwersacją oczywiście na temat oferty Audi, potrafi zająć sporo czasu. W zasadzie to ostatnie może trwać bardzo długo. Zwłaszcza, gdy ma się za towarzystwo ludzi których łączy pasja. Nie należy jednak zapominać, co pod tym dachem smakuje najlepiej.

DSC06975 1024x580 1

Na początek warto wybrać Audi RS4 w nowej poliftowej odsłonie, a w sobotę można było zakończyć biesiadę na modelu Audi R8, który jeżeli wierzyć plotkom, może być ostatnim takim wydaniem. W stałej ofercie demo salonu pojawią się modele Audi RS6 i RS7. Taki wyjątkowy czas z wyjątkowymi modelami, to ten moment kiedy opada kurtyna i dostajesz najlepszy zastrzyk szczęścia na najbliższe tygodnie.

To taka Twoja osobista namiastka emocji, które będąc na torze w sąsiedztwie biegnącej sprintem Audi RS5 DTM, odczuwasz każdym skrawkiem ciała i zmysłów. W zasadzie chciałoby się rzec, że każdy z nas zasługuje na swoje 5 minut lub całe życie z produktem najwyższej jakości jeśli chodzi o szczęście i adrenalinę za kierownicą.

Takie są właśnie samochody od Audi Sport. Niezależnie od tego czy kupicie nowe czy starsze wydanie tych modeli, to nigdy ta iskierka w oku nie ginie, gdy stajesz przed nim wiedząc, że za chwilę pokaże Ci po raz kolejny, jak łatwo ukraść serce już w momencie uruchomienia silnika.

DSC06991 1024x580 1

Dzieląc się pasją i niejednokrotnie zabierając na pokład modeli demo pasażerów, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z marką mogę powiedzieć, że nie tylko najszybsze i trudne do okiełznania modele potrafią złamać poglądy dotyczące punktu widzenia – najlepszy samochód dla mnie. To pierwszy kontakt przez dotyk, wrażenia z jazdy i komfort na pokładzie, potrafią Was doprowadzić do zmiany zdania.

Dlatego warto próbować, warto poznawać i korzystać z tego co oferują Wam dealerzy, a już na pewno warto zajrzeć na aleje Aleksandra Brücknera 38, gdzie czeka na Was uśmiech, profesjonalizm i pasja właściciela tego nowego zakątka Audi na mapie Wrocławia.

DSC06911 1024x580 1

Dziękuję Audi Wrocław za wyjątkowy dzień w kalendarzu. Nie tylko ze względu na datę, która następnym razem pojawi się dopiero za cztery lata.

#justlivewithpassion

Ostatnie wpisy

Musisz przeczytać