czwartek, 30 maja, 2024

Audi zwycięża w pięciu kategoriach konkursu Auto Trophy

Zwycięstwo w pięciu kategoriach: Audi odniosło wielki sukces dzięki czytelnikom niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Auto Zeitung – Auto Trophy 2020. A1 Sportback, A3 Sportback, Q2, Q8 i e-tron Sportback zwyciężyły w swoich kategoriach. Była to trzecia ważna nagroda dla A3 w ciągu kilku tygodni. Model ten wcześniej zwyciężył w swojej kategorii w konkursie „autonis” magazynu „auto, motor und sport” oraz zdobył „Złotą Kierownicę”, przyznawaną przez redakcję tygodnika Auto Bild.

Audi A3 Sportback

„Sukces w konkursie Auto Trophy potwierdza, że ​​nasza polityka modelowa zmierza we właściwym kierunku” – powiedział Oliver Hoffmann, dyrektor operacyjny Audi ds. Rozwoju technicznego. „Jestem szczególnie zadowolony, że odnoszący sukcesy A3 Sportback, wygrał testy porównawcze i konkursy. Samochód jest przykładem naszego technicznego know-how w segmencie samochodów kompaktowych – od cyfrowych świateł do jazdy dziennej, po nowoczesną koncepcję obsługi i wszechstronną łączność. Jest to pojazd uniwersalny, sportowy i jednocześnie wyważony, a jednocześnie przyciągający wzrok.”

Audi Q2

Głosowanie w konkursie Auto Trophy odbyło się w tym roku po raz trzydziesty trzeci. 18 811 czytelników magazynu Auto Zeitung wybrało najlepsze marki i modele z puli 442 samochodów w 21 kategoriach. Każdy z uczestników mógł oddać dwa głosy: jeden na zwycięzcę danej kategorii, a drugi na najlepszy model importowany do Niemiec. Audi A3 Sportback zwyciężyło w swojej kategorii, zdobywając 15 procent głosów.

Audi e-tron Sportback

Audi A1 Sportback zwyciężyło w kategorii „Samochody miejskie” zdobywając 21,7 procent głosów. Najbardziej kompaktowy model Audi jest idealnym towarzyszem nie tylko w środowisku miejskim, ale także podczas dłuższych podróży. Systemy informacyjno-rozrywkowe i systemy wspomagające kierowcę pochodzą bezpośrednio z modeli z najwyższej półki.

Audi Q8

Audi Q2, które uzyskało 17,4% głosów w kategorii SUV za mniej niż 25 000 euro, to wszechstronny kompaktowy SUV o uniwersalnych możliwościach. Q8, który zdominował kategorię „Luksusowych SUV-ów” z wynikiem 13,9% głosów, łączy w sobie ogromną praktyczność z elegancją czterodrzwiowego luksusowego coupé i dobrymi właściwościami jezdnymi. To samo dotyczy w pełni elektrycznego Audi e-tron Sportback (zwycięzca w kategorii „Elektryczny SUV” z 19,0 procentami głosów). Dynamiczny SUV coupé, łączy w sobie elegancję z mocnymi osiągami i zaawansowanymi technologicznie funkcjami, a także wysoką praktycznością na co dzień.

Źródło i zdjęcia: Audi AG

Ostatnie wpisy

Musisz przeczytać