czwartek, 30 maja, 2024

AudiStream czyli fabryka Audi online

Pomimo rozpowszechnionego koronawirusa i przestojów produkcyjnych, klienci i fani Audi mogą wybrać się na wirtualną wycieczkę i zobaczyć techniczne zaawansowaną, linie produkcyjną modeli spod znaku czterech pierścieni.

Wszystko jest częścią internetowego projektu AudiStream, dzięki czemu fabryka w Ingolstadt, dostępna będzie dla wszystkich. Każdy zainteresowany może zarezerwować wirtualną wycieczkę na www.audi.stream i cieszyć się doświadczaniem Audi bez wychodzenia z domu.

fabryka Audi

Z powodu pandemii, wszystkie wycieczki po fabryce Audi w Ingolstadt zostały zawieszone do odwołania. Do tej pory wszyscy goście, którzy przyjeżdżali miasta, mogli obserwować proces produkcji samochodu na żywo. Audi wyszło teraz z alternatywą i oferuje teraz inną formę takiej przygody: online na AudiStream. Zainteresowani mogą wziąć udział w takiej podróży na ekranie własnego komputera lub innego urządzenia mobilnego bez konieczności wychodzenia z domu. Podczas tej podróży, doświadczeni przewodnicy bezpośrednio ze studia, będą opowiadać o procesie produkcyjnym w fabryce w Ingolstadt. W ten sposób uczestnicy mogą zrozumieć, w jaki sposób produkowane są samochody Audi. Ponadto przewodnik będzie omawiał także ciekawe rozwiązania techniczne Audi i odpowiadał na pytania zadawane przez uczestników w czasie rzeczywistym.

audi stream

Przewodnicy, dzięki wiedzy zdobytej podczas setek wycieczek po fabryce Audi w Ingolstadt, na podstawie indywidualnych sugestii i zainteresowań internetowych uczestników, sami określają trasę takiej niemal 20-minutowej wycieczki online. Na początku uczestnicy wybiorą czas rozpoczęcia zwiedzania oraz język przewodnika: niemiecki lub angielski. Wszystko dostępne jest na www.audi.stream. Udział w zwiedzaniu online jest bezpłatny, a uczestnicy bezpośrednio na stronie internetowej mogą zarezerwować dogodne terminy. Audi jest pierwszą firmą samochodową na świecie, która oferuje taką formę zwiedzania fabryki.

Wycieczki online AudiStream w kwietniu 2020r. :

  • Środa, 8 kwietnia, godz. od 11.00 do 17.30
  • Czwartek, 9 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30
  • Środa, 15 kwietnia, godz. od 11.00 do 17.30
  • Czwartek, 16 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30
  • Środa, 22 kwietnia, godz. od 15.30 do 21.00
  • Środa, 29 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30

Źródło i zdjęcia: Audi AG

Ostatnie wpisy

Musisz przeczytać