czwartek, 30 maja, 2024

„Insight Audi Design” – filozofia designu Audi

Zanurz się w procesie projektowania Audi ze smartfonem, tabletem lub komputerem. Skorzystaj z „Insight Audi Design” – kolejnej interaktywnej wycieczki online, dostępnej pod adresem audi.stream.

szkic audi

Wykwalifikowani przewodnicy po fabryce Audi, zapraszają na „Insight Audi Design” – interaktywną wyprawę online, która przybliża filozofię projektowania Audi. Korzystając z materiałów wideo, wyjaśniają i pokazują, jak pracują styliści Audi i jak ich zespół tworzy styl przyszłości. Przewodnicy na żywo odpowiadają również na pytania uczestników.

Na bieżąco aktualizują także trasę prawie 20-minutowej wirtualnej wycieczki, zgodnie z życzeniami zwiedzających. Wszystkie zainteresowane osoby, mogą wybrać odpowiadającą im datę i godzinę wirtualnego spotkania, odwiedzając stronę audi.stream.

audi

Audi jest pierwszym producentem samochodów na świecie, który rozpoczyna internetowe wycieczki po fabryce. „Insight Audi Design” to druga wirtualna wycieczka, zaraz po „Na żywo przez fabrykę Audi w Ingolstadt”, oferowana w ramach projektu AudiStream. AudiStream został uruchomiony w listopadzie 2019 r. Ten projekt oferuje możliwość zbadania poszczególnych sekcji produkcji i dostarcza najważniejszych informacji technicznych na temat marki Audi.

Interaktywne wycieczki w AudiStream są bezpłatne. Transmisja „Insight Audi Design” jest obecnie dostępna w języku niemieckim. Wersja angielska pojawi się niebawem.

Źródło i zdjęcia: Audi AG

Ostatnie wpisy

Musisz przeczytać