czwartek, 30 maja, 2024

Wsparcie dla produktów finansowych Audi

Obecna era zmian rynkowych spowodowanych pandemią koronawirusa, wymaga nowych rozwiązań w produktach finansowych. Audi przygotowało wyjątkową ofertę na ten trudny czas. Teraz każdy klient, który zdecyduje się kupić nowy samochód, może liczyć na wsparcie ze strony marki. 

audi leasing

Audi oferuje dwa bezpieczne instrumenty finansowe. Jeden umożliwia bezpłatne rozwiązanie umowy leasingu w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Drugi natomiast, polega na tym, że marka płaci dwie pierwsze raty opłaty leasingowej za klienta.

Biorąc pod uwagę obawy klientów i niepewność ekonomiczną, Audi oferuje teraz możliwość bezpłatnego rozwiązania umowy leasingu w ciągu pierwszych 12 miesięcy lub spłatę przez markę, dwóch pierwszych rat umowy leasingowej. Jeśli sytuacja finansowa klienta pogorszy się, umowa leasingu może zostać rozwiązana bezpłatnie w ciągu 12 miesięcy. Jest to bezpieczny produkt finansowy oferowany przez Audi, z którego skorzystać mogą przedsiębiorcy, działający od co najmniej 24 miesięcy lub klienci zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, również na okres co najmniej 24 miesięcy.

audi leasing

Jeśli zamkniesz albo zawiesisz działalność gospodarczą lub stracisz co najmniej 50% swoich dochodów, w porównaniu ze średnim miesięcznym dochodem z poprzedniego roku, możesz rozwiązać umowę leasingu za darmo. Klienci prywatni – jeżeli zostaną bezrobotnymi lub ogłoszą upadłość konsumencką. Warunkiem skorzystania z opcji rozwiązania umowy jest konieczność wpłaty wstępnej wynoszącej 5%.

Drugi produkt – spłata pierwszych dwóch rat leasingowych przez Audi, dotyczy klientów, którzy skorzystają z Audi Perfect Lease lub Audi Classic Lease. W obu przypadkach Audi zapłaci za klienta pierwsze dwie raty leasingowe. Również w tym przypadku minimalna wpłata początkowa wynosi tylko 5%.

audi leasing

W obecnym, niepewnym okresie, producent z Ingolstadt, zapewnia również dodatkowe narzędzia do poprawy bezpieczeństwa umów leasingu podpisanych przez klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Mogą oni liczyć na ubezpieczenie od utraty pracy przy zawieraniu umowy Audi Perfect Lease lub Audi Classic Leasing. Jest to niezwykle ważna część tych dwóch produktów, która pozwala klientom zmniejszyć problemy związane z zakupem samochodu. Koszty ubezpieczenia zostały uwzględnione w cenie finansowania bez zwiększania wysokości rat miesięcznych.

„W obu przypadkach, zarówno bezkosztowego zakończenia umowy przez pierwszych 12 miesięcy, jak i spłaty dwóch pierwszych rat przez Audi, wszystkie parametry leasingu, takie jak okres leasingu, czy roczny limit kilometrów, można elastycznie dobrać do swoich potrzeb” – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi.

audi leasing

„Co ważne również, skorzystanie z oferty nie powoduje wzrostu rat leasingowych, jak też łącznego kosztu leasingu, a w przypadku Audi Classic Leasing promocyjna oferta łączy się z aktualnymi korzyściami cenowymi dla wszystkich modeli Audi z rocznika 2020.”

Więcej informacji na temat finansowania znajdziesz na https://www.audi.pl/ oraz u wszystkich dealerów marki.

Źródło i zdjęcia: Audi AG

Ostatnie wpisy

Musisz przeczytać